2018  Kocaeli Kadınlar Şampiyonu

2018  Kocaeli 14 Yaş Kızlar Birincisi

2017  19 Mayıs Turnuvası Birincisi

2017  Kocaeli Kadınlar Şampiyonu

2017  Kurtuluş Kupası Birincisi

2016  Kocaeli 13 Yaş Kızlar Birincisi

ELO 1424 - UKD 1639

Işılay YILDIZ

2018  Kocaeli Şampiyonu

ELO 1731 - UKD 1783

Tolga KISACIKOĞLU

2018  23 Nisan Turnuvası 12 Yaş Kızlar Birincisi

2017  Kocaeli 11 Yaş Kızlar İkincisi

2017  29 Ekim Turnuvası 11 Yaş İkincisi

2017 23 Nisan Turnuvası 11 Yaş Birincisi

UKD 1471

Nehir Ilgın KARTAL

2019  Kocaeli 10 yaş ikincisi

2019  19 Mayıs Turnuvası 10 Yaş Birincisi

2019  23 Nisan Turnuvası 9 Yaş İkincisi

2018  Kocaeli 9 Yaş Üçüncüsü

2018  29 Ekim Turnuvası 9 Yaş Üçüncüsü

2018 Kocaeli 8 Yaş Üçüncüsü

2018 Kurtuluş Kupası B Kategorisi Üçüncüsü

2018 Gaspıralı Turnuvası 8 Yaş Üçüncüsü

 

UKD 1393

Furkan GÜLEŞCE

2019  23 Nisan Turnuvası 9 Yaş Üçüncüsü

2018  23 Nisan Turnuvası 8 Yaş Üçüncüsü

2017  Kocaeli 8 Yaş İkincisi

2017  29 Ekim Turnuvası 8 Yaş İkincisi

2017 23 Nisan Turnuvası 7 Yaş Birincisi

UKD 1333

Emre ÖZTÜRK

2019  Kocaeli 13 Yaş Birincisi

2018  Kocaeli 12 Yaş Üçüncüsü

2018  29 Ekim Turnuvası 12 Yaş Birincisi

2017  Gaspıralı Turnuvası 12 Yaş İkincisi

2017  29 Ekim turnuvası 12 Yaş Üçüncüsü

ELO 1266 - UKD 1582

Abdullah Mert ANIK

2018  Kocaeli 9 Yaş Üçüncüsü

2017  29 Ekim Turnuvası 9 Yaş Birincisi

2017  23 Nisan Turnuvası 8 Yaş Birincisi

2017  Kocaeli 8 Yaş Üçüncüsü

2017  d4 Satranç Festivali Birincisi

UKD 1408

Ongun HARMAN

2019  Kocaeli  14 yaş birincisi

2019  19 Mayıs turnuvası üçüncüsü

2019  Gençlik haftası turnuvası birincisi

2019  23 Nisan turnuvası 16 yaş altı üçüncüsü

2019  Bilnet turnuvası 14 yaş üçüncüsü

2018  Körfez okulları turnuva birincisi

2017  19 mayıs turnuvası üçüncüsü

ELO 1387  - UKD 1551  

Mustafa Emir EĞERCİ

2018  Kocaeli 10 Yaş Kızlar Üçüncüsü

2017  Kocaeli 10 Yaş Kızlar İkincisi

2017  Kocaeli 9 Yaş Üçüncüsü

2017  23 Nisan 9 Yaş Kızlar Birincisi

UKD 1164

Ayşegül SEL

2019  Kocaeli 8 yaş kızlar birincisi

2018 Kocaeli 7 yaş kızlar Birincisi

UKD  1070

Zeynep EVCENLER

2019  Kocaeli  8 yaş üçüncüsü

2019 23 Nisan Turnuvası 7 Yaş Birincisi

2019 Gençlik Haftası Turnuvası 7 yaş birincisi

UKD  1158

Uras Sakır

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now